با دندانهای سالم لذت خوردن خوراکی‌های خوشمزه را هر چه بیشتر احساس کنید ...! ۶۵% تخفیف برای


پرداخت شما (تومان)
35000 تومان
65 %
تخفیف
100,000 تومان 65000 تومان
قیمت اصلی سود شما
زمان باقی مانده
  • تمام شد
سایت تخفیف گروهی
طبقه بندی

آرایشی و بهداشتی

ویژگی‌ها


ویژگی ها این تخفیفان شامل پر کردن دندان با آمالگام در مرکز پزشکی آفتاب ؛ تنها با پرداخت ۳۵۰۰۰ تومان اما با ارزش ۱۰۰۰۰۰ تومان می باشد .
- هر کوپن مخصوص یک نفر
- عدم محدودیت در خرید کوپن
- به هر تعداد که می خواهید بخرید و هدیه دهید . سایر خدمات :  علاوه بر مشاوره رایگان در این مرکز استفاده از بهترین مواد کلیه خدمات عمومی و تخصصی دندانپزشکی از ایمپلنت ، اندو، ری اندو، زیبایی ، پروتز‌های ثابت و متحرک و سایر موارد توسط پزشکان مجرب و متخصص انجام می پذیرد. این مرکز مجهز به سیستم استریلیزاسیون مدرن، مواد جدید ضد عفونی و وسایل یک بار مصرف می‌باشد. **هدیه ویژه مرکز تخصصی مرکز پزشکی آفتاب تا ۱۰% تخفیف برای ایمپلنت  پیشنهاد تخفیفان: با دستان معجزه گر متخصصین کلینیک آفتاب سلامتی را به دندانهایتان باز گردانید....!

توضیحات


شرایط استفاده اعتبار کوپن: ۱۵ دی الی ۱۵ بهمن ساعات ارائه سرویس: همه روزه به جز ایام تعطیل از ۹:۳۰ الی ۱۹  تلفن هماهنگی: ۲۲۷۲۶۴۷۳  فبل از خرید این تخفیفان با مرکز آفتاب تماس حاصل نمایید و در مورد رزرو وقت قبلی اقدام نمایید. حتماً، جهت دریافت اطلاعات، قبل از خرید این تخفیفان با شماره‌های بالا تماس بگیرید.  * حتما کد تخفیفان خود را هنگام مراجعه ارائه دهید. دیگران درباره کلینیک آفتاب چه می گویند؟

تخفیف های مشابه

نظرات کاربران


ارسال نظر
با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد