سفید پوش از جامه برف ؛ باغ همیشه سبز ...! تا ۵۰٪ تخفیف برای بازدید از باغ گیاه شناسی در تم


پرداخت شما (تومان)
10000 تومان
50 %
تخفیف
20,000 تومان 10000 تومان
قیمت اصلی سود شما
زمان باقی مانده
  • تمام شد
سایت تخفیف گروهی
طبقه بندی

تفریحی و ورزشی

ویژگی‌ها


ویژگی ها این تخفیفان شامل بازدید از باغ گیاه شناسی ملی ایران با مناظر استثنایی و بی‌نظیر با انتخاب یکی از ایام هفته می باشد :
- بازدید باغ گیاه شناسی ملی ایران در روزهای پنج شنبه و جمعه؛ تنها با پرداخت ۱۲،۰۰۰ تومان اما با ارزش ۲۰،۰۰۰ تومان
- بازدید باغ گیاه شناسی ملی ایران در روزهای شنبه تا چهارشنبه؛ تنها با پرداخت ۱۰،۰۰۰ تومان اما با ارزش ۲۰،۰۰۰ تومان ... هر گوشه را که بنگری تنها گل می بینی و گیاه ... و رویای سبزِ زمینی سبز ... به بهشت رویایی سفری مجازی داشته باشید امکانات دل انگیز باغ :
- شبیه سازی طبیعت تمام نقاط ایران( خزر، البرز، جنوب و ...) و چند کشور جهان (چین، ژاپن، آمریکا، مدیترانه، هیمالیا)
- امکان ۲ ساعت پیاده روی و بازدید در باغ
- امکان استفاده از بوفه با پرداخت هزینه جداگانه در محل
- دارای پارکینگ رایگان
- امکان انتخاب دو نوع بازدید با کلیک روی گزینه انتخاب
- بازدید پیاده ( بدون وسیله )
- بازدید با ماشین برقی با هزینه جداگانه ۵۰۰۰ تومان * پیشنهاد تخفیفان : شما را به بازدید از تجسم زمینی بهشت فرا می خوانیم ... درختانی سر به فلک کشیده ، رود‌های روان ؛ پاییز با نمای هزار رنگ ...!

توضیحات


شرایط استفاده اعتبار کوپن:  ۲ دی الی ۲ بهمن
- حتما پیش از مراجعه با شماره های مندرج تماس حاصل نمایید و هماهنگی لازم را انجام دهید تلفن هماهنگی : ۵
- ۴۴۱۹۹۷۷۱
- ۰۹۱۰۱۷۹۴۹۴۶ ۰۹۳۸۹۷۲۲۰۳۵
- ۰۹۳۹۸۱۳۵۸۹۹ از ساعت ۱۳ الی ۱۵ و ایمیل upersiankish@yahoo.com تماس حاصل نمایید . برای استفاده از ماشین برقی هنگام تماس جهت هماهنگی روز و ساعت اطلاع داده شود .(هزینه بازدید با ماشین به صورت جداگانه دریافت می گردد) ارائه رونوشت از پاسپورت جهت بازدید از اتباع خارجی الزامیست .(می توانید تصویر پاسپورت ها را با ایمیل upersiankish@yahoo.com و یا به شماره فکس ۴۴۱۹۹۷۷۱ ارسال نماید ) هزینه مربوط به افراد پیاده خارجی ۲۰$ و هزینه مربوط به افراد خارجی با ماشین برقی ۲۵$ می باشد . پرداخت هزینه بازدید با ماشین برقی جداگانه در محل حضور الزامیست . حضور ۱۵ دقیقه قبل از بازدید در محل حضور الزامیست . مدت زمان بازدید ۲ ساعت می باشد . برای تعیین زمان و روز بازدید باید حتما با شماره‌های فوق هماهنگی لازم را انجام دهید. به همراه داشتن پرینت کوپن تخفیفان الزامی می باشد اعتبار کوپن:  ۱۰ آذر الی ۱۰ دی تلفن هماهنگی : ۵
- ۴۴۱۹۹۷۷۱ ۰۹۳۸۹۷۲۲۰۳۵
- ۰۹۳۹۸۱۳۵۸۹۹ از ساعت ۱۳ الی ۱۵ و ایمیل upersiankish@yahoo.com تماس حاصل نمایید . برای استفاده از ماشین برقی هنگام تماس جهت هماهنگی روز و ساعت اطلاع داده شود .(هزینه بازدید با ماشین به صورت جداگانه دریافت می گردد) ارائه رونوشت از پاسپورت جهت بازدید از اتباع خارجی الزامیست .(می توانید تصویر پاسپورت ها را با ایمیل upersiankish@yahoo.com و یا به شماره فکس ۴۴۱۹۹۷۷۱ ارسال نماید ) هزینه مربوط به افراد پیاده خارجی ۲۰$ و هزینه مربوط به افراد خارجی با ماشین برقی ۲۵$ می باشد . پرداخت هزینه بازدید با ماشین برقی جداگانه در محل حضور الزامیست . حضور ۱۵ دقیقه قبل از بازدید در محل حضور الزامیست . مدت زمان بازدید ۲ ساعت می باشد . برای تعیین زمان و روز بازدید باید حتما با شماره‌های فوق هماهنگی لازم را انجام دهید. به همراه داشتن پرینت کوپن تخفیفان الزامی می باشد

تخفیف های مشابه

نظرات کاربران


ارسال نظر
با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد