هلال ماه به اوج فلک هویدا شد...! ۶۰% تخفیف کارگاه آموزشی رویت هلال ماه از مرکز علوم و ستار


پرداخت شما (تومان)
6000 تومان
60 %
تخفیف
15,000 تومان 9000 تومان
قیمت اصلی سود شما
زمان باقی مانده
  • تمام شد
سایت تخفیف گروهی
طبقه بندی

سایر پیشنهادات

ویژگی‌ها


شرایط استفاده تاریخ برگزاری: ۱۶تیر۹۲ زمان برگزاری: ساعت ۱۶الی۲۰ شماره‌های تماس: ۲۲۲۹۳۲۸۰،۲۲۸۰۵۰۰۶،۲۲۲۹۲۲۴۶(داخلی ۱۰۴) جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت مرکز علوم و ستاره شناسی تهران مراجعه فرمایند و یا با شماره تلفنهای فوق تماس بگیرند. *لطفاً پس از خرید کوپن حتماً با شماره فوق تماس حاصل نموده و با اعلام نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد تخفیفان، رزرو خود را تکمیل نمایید. **در صورت عدم اعلام شماره همراه به مرکز علوم، این مرکز هیچ گونه مسئولیتی در قبال عدم هماهنگی نخواهد داشت و در صورت عدم حضور در زمان برگزاری تور، هزینه‌ای مستردد نمی‌گردد.

توضیحات


ویژگی ها این کارگاه شامل ‌آشنایی با مبانی نجومی رویت هلال ماه، تجارب رصد، روش‌های پیش بینی رویت هلال ماه و رکوردها ، بررسی رویت پذیری هلال ماه رمضان و شوال ۱۴۳۴ در ایران است.
- هر تخفیفان مخصوص یک نفر
- عدم محدودیت در خرید تخفیفان مشاهده سایت شرکت در این کارگاه یک روزه برای عموم آزاد است . *پیشنهاد تخفیفان: هر سال با نزدیک شدن به روزهای ماه مبارک رمضان، مسئله رویت هلال ماه از اهمیت ویژه‌ای نزد عموم برخوردار و سوال‌هایی در ذهن هر علاقمندی مطرح می‌شود.پس این فرصت را برای پاسخ به ذهنهای کنجکاو خود از دست ندهید

تخفیف های مشابه

نظرات کاربران


ارسال نظر
با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد