قلعه سحرآمیز سرزمین شب‌های به یادماندنی و شگفت انگیز...!۶۲% تخفیف ویژه پکیج قلعه سحرآمیز ب


پرداخت شما (تومان)
16000 تومان
62 %
تخفیف
42,105 تومان 26105 تومان
قیمت اصلی سود شما
زمان باقی مانده
  • تمام شد
سایت تخفیف گروهی
طبقه بندی

تفریحی و ورزشی

ویژگی‌ها


شرایط استفاده اعتبار کوپن : ۱۵ تیر تا پایان مرداد در زمان اعتبار کوپن تخفیفان به مجموعه مراجعه نموده و و پکیج مورد نظر خود را دریافت نمایید. ساعات ارائه سرویس: از ۱۸ الی ۲۴، پنجشنبه،جمعه و روزهای تعطیل ۱۶ الی ۲۴ تلفن هماهنگی: ۴۴۱۴۵۳۰۰ لطفاً قبل از مراجعه تماس حاصل نموده و هماهنگی لازم را داشته باشید. هنگام مراجعه پرینت کوپن تخفیفان را به گیشه ورودی مجموعه تحویل داده و پکیج مورد نظر را دریافت نمایید. *تخفیفانی عزیز حتما در هنگام مراجعه پرینت تخفیفان خود را همراه داشته باشید.

توضیحات


ویژگی ها این پکیج تفریحی فوق العاده شامل یک قطعه کارت شارژ بازی‌ها به ارزش ۲۴۰۰۰ تومان و دو حلقه سی‌دی نرم افزار آموزشی و فرهنگی ماه آسمانی ۴ ، به ارزش ۱۲۰۰۰ تومان و یک قطعه کارت ورودی ۴ نفره به ارزش ۶۰۰۰ تومان است که مجموع ارزش این بسته ۴۲۰۰۰ تومان می باشد.
- محدودیتی در خرید این تخفیفان برای هر نفر وجود ندارد، پس از خرید آن لذت ببرید. * قابل استفاده در تمامی ساعات کاری ایام هفته حتی روزهای تعطیل با اعتبار ۲ دو ساله . * دهها برنامه آموزشی برای کودکان ۴ تا ۱۵ سال موجود در نرم افزار ماه آسمانی ۴ از جمله آموزش قرآن ، نقاشی ،زبان انگلیسی ، آموزش شهرهای ایران وبیش از ۲۰۰ بازی مهیج و سرگرم کننده با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
- اولین سینمای ۴ بعدی کشور
- اولین پینت بال لیزری ایران
- ویژه برنامه منحصر به فرد لیزر شو
- ویژه افراد ۲ تا ۶۰ سال
- در فضایی به وسعت ۴۰۰۰ متر مربع امکانات مجموعه:
- کافی شاپ
- رستوران
- پارکینگ با ۳۰۰۰ جای پارک اختصاصی *پیشنهاد تخفیفان:شادی ونشاط برای رقم زدن یک خاطره خوب در تعطیلات...

تخفیف های مشابه

نظرات کاربران


ارسال نظر
با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد